top of page

איך להתכונן לפגישה ראשונית לקראת צילומי תדמית מעסיק?

בפוסט הזה נדבר על איך להתכונן לקראת פגישה עם צלם לצילומי תדמית מעסיק.

איך להכין את העובדים והמשרד, לו"ז ותכנון היום עצמו - בפוסט הבא.


בסה"כ מדובר בשני שלבים, אבל כל אחד הוא קריטי לקבלת תוצאות

שיהיו מועילות ושמישות בשבילכם.


נניח שהבנתם שאתם צריכים להשקיע בתדמית הפנים ארגונית כלפי העובדים, והמועמדים הפוטנציאלים לחברה. זה היה השלב המקדים, נקרא לו שלב אפס.


השלב הראשון הוא להבין מהם ערכי החברה, זהו חלק מה ה-EVP (Employer value proposition), מה חשוב לקדם, מה לוקה בחסר והעובדים אפילו לא הבינו שזה משהו שלחברה חשוב, ומה רק דורש תחזוק. ערכי החברה יכולים להיות קשת רחבה של נושאים:

human friendly work enviroment
סביבת עבודה שהיא human friendly ;-)

איזון בית - עבודה

אפשרויות קידום מואצות למצטיינים

משפחתיות

דוג פריינדלי

איכות הסביבה וקיימנות

טיפוח תחביבים של העובדים

עזרה לקהילה

גיוון אנושי (יכול להתבטא בגיל, רקע, מגדר)


ועוד מגוון מאד רחב של ערכים...
מובן שכולם רוצים להיות הכי טובים והכי להתחבר לכל הערכים, אבל חשוב לבחור את הנושאים שבאמת מייצגים את החברה, ולחברה יש חשיבות גדולה בלתת עליהם את הדעת.

לפעמים חלק מהנושאים הם לא בדיוק "ערכים" אלא יותר פיצ'רים של מקום העבודה - המשרד המגניב, לוקישן מצויין, יום חופש בשבוע ועוד.


יש לכם רישמה? אחלה.

עכשיו צריך להחליט איך תרצו לחזק את הערכים שבחרתם - גם פה היצירתיות היא הכלי הכי טוב שלכם. כדאי לשלב את אנשי המפתח בארגון בדיון - אנשי HR, סמנכ"ל/ית תפעול, אנשי שיווק.

חלק מהנקודות ניתן לחזק ע"י הטבות לעובדים, אירועי גיבוש, פעילויות וכו'.

חלק אחר ניתן להראות בצורה ויזואלית ולשדר אותם בערוצי השיווק שונים של החברה למועמדים ושותפים פוטנציאלים.

צילומי תדמית מעסיק על רקע עזריאלי
מתוך צילומי תדמית מעסיק לחברת לבנת פורן

למשל - אם חשוב לכם להראות שהמשרד ממקומם בלב ת"א - אפשר לצלם את העובדים עושים את הפסקת הצהרים שלהם עם נוף תל אביבי ברקע.


דוגמא נוספת היא הגיוון האנושי - הציגו את האנשים השונים, שימו אותם בפרונט של הקמפיין. מועמדים ירצו לדעת שיש אנשים שדומים להם בארגון.השלב השני הוא בניית קונספט.

חשוב עוד לפני הפגישת הראשונית איתי להבין מה הכיוון שרוצים לקחת אליו את הצילומים - האם נצלם במשרדים או במקום אחר, האם נעשה משהו קריאטיבי ומופרע או צילומי תדמית יותר קלאסיים (אחד לא יותר טוב מהשני! לכל אחד יש ערך שונה).

אתם יכולים לבוא עם דוגמאות מחברות אחרות שעשו פרויקטים דומים ואתם רוצים משהו בסגנון. או לחפש בגוגל/פינטרסט/רשתות חברתיות רעיונות.

השלב הזה חשוב כדי להבין כבר בפגישה הראשונית מה הכיוון, כך אוכל להבין מה התמונה שאתם מדמיינים, ואוכל לתת רעיונות נוספים ולעזור לכם להגיע לתוצאות הכי מדוייקות.

מהרעיונות האלה נבנה את כל הקונספט של הצילומים, נתכנן נכון את האנשים, הלו"ז, הלוקיישנים, אני אוכל לתכנן את הציוד שאני צריכה וכל שאר הפרטים שיגרמו ליום הזה להיות חלק, כיפי, ומועיל.


לסיכומו של דבר, לפני שאתם קובעים פגישת התנעת פרויקט איתי, תוודאו שאתם יודעים מה חשוב לכם. היו ממוקדים, תנסו לדבר על כ-5 ערכים ולא מעבר.

הגיעו מוכנים עם רעיונות התחלתיים, כדי שנוכל לבנות על זה, ולהגיע לתוצאות הכי מדוייקות.
Comentarios


bottom of page